Pon-Pt: 7.00 - 17.00

Sob: 8.00 - 15.00

Instalacje Wodno – Kanalizacyjne

Niezwykle ważnym elementem każdego mieszkania, domu czy też lokalu użytkowego są instalacje wodno-kanalizacyjne, dlatego odnajdziecie je Państwo w ofercie naszej firmy.

Wiemy, co dla każdego klienta jest ważne, wręcz niezbędne, co da mu komfort.

Nie ważne czy budujecie Państwo nowy dom, remontujecie mieszkanie czy też lokal przeznaczony dla siedziby firmy, instalacje które chcemy zaproponować, na pewno spełnią wszystkie oczekiwania.

Nasze instalacje są robione w nowoczesnych technologiach, z doskonałej jakości materiałów, przez co zwiększają łatwość użytkowania.

Nie ma w tym nic zaskakującego, gdyż każda instalacja ułatwia nam wykonywanie codziennych czynności i powoduje, że czujemy się komfortowo. Powszechnie panuje przekonanie, że instalacja wodno - kanalizacyjna, to jedna z najważniejszych instalacji, ponieważ dla każdego człowieka ważna jest woda i higiena.

Państwa dom, mieszkanie.. dzięki usługom firmy Solves na pewno stanie się dla użytkowników wygodny oraz w pełni funkcjonalny.

 

Solves wykonuje instalacje na sprawdzonych i niezawodnych systemach między innymi takich firm jak: Wavin, Herz, TECE, Viega, PipeLife

Technika sanitarna

Łazienka i kuchnia to miejsca w których wbrew pozorom spędzamy bardzo dużo czasu, każdy z nas chciałby się czuć w nich swobodnie i komfortowo.

Wyposażenie tych pomieszczeń powinno być zatem nie tylko niezawodne i funkcjonalne, ale też przyjemne dla oka. Idąc za tym przykładem oferujemy Państwu nowoczesne rozwiązania, które powinny bez problemu zaspokoić te potrzeby.

W ofercie firmy Solves znajdą Państwo miedzy innymi montaż i serwis urządzeń sanitarnych, jak również niezbędnej armatury kuchennej i łazienkowej, a także inne akcesoria.

Technika grzewcza

Instalacje grzewcze w każdym budynku, czy mieszkaniu odgrywają ważną rolę, albowiem dzięki nim mamy do czynienia z przyjemnym ciepłem, które pozwala każdemu użytkownikowi czuć się w pełni komfortowo.

Ciepło, jakie jest przekazywane przez instalacje grzewcze sprawia, że bez względu na warunki pogodowe, w naszym mieszkaniu, biurze czy lokalu zawsze będzie przytulnie.

Obecnie w naszej ofercie znajdą Państwo wiele nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, zaś wśród nich największym uznaniem cieszą się instalacje grzejnikowe oraz podłogowe.

 

Tradycyjne grzejnikowe

Obecnie na terenie Polski dużym powodzeniem cieszą się instalacje, c.o. których praca polega na przekazywaniu ciepła za pomocą grzejników.

Nowoczesne grzejniki cechują się małą pojemnością wodną, a dodatkowo są łączone rurkami posiadającymi niewielkie średnice.

W chłodne jesienne i zimowe dni grzejniki zapewniają efektywne wykorzystanie ciepła wytwarzanego przez system grzewczy do ogrzewania pomieszczeń.

Dodatkowym atutem, jakim wyróżniają się tradycyjne instalacje grzewcze jest także ich bardzo łatwy montaż, a także relatywnie niska cena.

 

Ogrzewanie podłogowe

Ściśle mówiąc, systemy ogrzewania powierzchniowego nie są grzejnikami. Niemniej jednak spełniają tę samą funkcję, a mianowicie efektywne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych. Dzięki ogrzewaniu powierzchniowemu można zrezygnować z widocznych grzejników i rozwiązać problem z ogrzewaniem przestrzeni życiowej w niewidoczny sposób. Ponadto możecie mieć Państwo zupełnie inny wpływ na wystrój wnętrza.

Usługi spawalnicze

Firma Solves oferuje Państwu szeroki zakres usług spawalniczych ze stali nierdzewnej jak i stali czarnej spawanych elektrycznie, tlen/acetylen oraz metodą TIG.

Zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do grona zadowolonych klientów,

ponieważ zadowolenie klienta z profesjonalnie wykonanego zlecenia jest dla nas najważniejsze.

 

Spawanie:

  • Rur ze stali czarnej, ocynkowanej, nierdzewnej
  • Rurociągi przemysłowe.
  • Zbiorników ze stali nierdzewnej.
  • Różnego rodzaju podestów, schodów ze stali nierdzewnej.
  • Drobnych oraz większych elementów ze stali nierdzewnej.
  • Części do maszyn wszelkiego rodzaju.
  • Meble ze stali nierdzewnej.

Wiercenie techniką diamentową

Firma Solves wykona dla Państwa również profesjonalne przewierty techniką diamentową w betonie, żelbetonie, jak również w innych materiałach stosowanych w budownictwie.

Przy wykonywaniu instalacji, firma Solves daje 100% szczelności ponieważ, korzysta tylko z systemów od producentów spełniających wszystkie wymagania techniczne.

Zapraszamy do współpracy